چاپ دیجیتال کتاب شبدا

این روز‌ها، فناوری و تکنولوژی پیشرفت زیادی داشته و همه زمینه‌ها را تحت تأثیر قرار داده‌اند. چاپ کتاب از زمینه‌هایی بوده که از قدیم تاکنون توسط تکنولوژی دچار تغییرات شده است. در گذشته، روش‌هایی که برای چاپ کتاب‌ها وجود داشتند، بسیار سخت بودند اما هم‌زمان با ورود به عصر جدید، روش ساده‌تر چاپ دیجیتال جای روش‌های قدیمی را گرفت. استفاده از این روش، سرعت و کیفیت چاپ را بیشتر کرد.

خدمات چاپ دیجیتال کتاب شبدا

از ابتدا تا انتهای مسیر همراهتان هستیم

تایپ و صفحه‌آرایی کتاب

تایپ متون کتاب و تنظیم کردن چیدمان مربوط به نوشته‌ها و تصاویر در صفحات مختلف کتاب از جمله خدماتی است که در شبدا به شما عزیزان ارائه می‌کنیم.

ویراستاری کتاب

شما می‌توانید تمام اقدامات مربوط به ویراستاری کتابتان، از جمله ویرایش اصول و قواعد دستوری، علائم نگارشی، املا، لحن نوشته‌ها، آراستگی متن و... را به ویراستاران شبدا بسپارید.

طراحی جلد کتاب

طرحی جذاب بر روی جلد کتاب شما می‌تواند مخاطبان زیادی را به سمت آن جذب کند. طراحان شبدا، جلد کتاب شما را به زیباترین شکل ممکن طراحی می‌کنند.

اخذ مجوزهای نشر

برای نشر کتاب نیاز به مجوز خواهید داشت. اخذ مجوز کتاب دیجیتال شما هر چقدر هم سخت و پیچیده باشد، شبدا می‌تواند آن را به راحتی دریافت کند.

چاپ کتاب

شبدا چاپ کتاب دیجیتال شما را به هر صورت و با هر تیراژی که باشد در سریع‌ترین زمان و با قیمت و کیفیت بسیار عالی انجام خواهد داد.

صحافی کتاب

آخرین مرحله تولید هر کتاب، صحافی کردن یا جلد کردن آن است. صحافی کتاب اصولی دارد که شبدا مطابق با همین اصول صحافی کتاب‌هایتان را انجام خواهد داد.

چاپ دیجیتال کتاب چیست؟

چاپ دیجیتال کتاب یک روش کامپیوتری چاپ است که برای انجام آن، فایل الکترونیکی شما مستقیماً به دستگاه چاپ وارد می‌شود. سرعت چاپ بالا و کیفیت مناسب چاپ، از جمله دلایلی است که افراد به چاپ دیجیتال علاقه‌مند شده‌اند. در این چاپ، از بلیت‌های مخصوص چاپ استفاده نخواهد شد.

این روش برای چه کسانی مناسب‌تر است؟

یکی از پرمصرف‌ترین موارد استفاده از چاپ دیجیتال کتاب برای کسانی است که می‌خواهند پایان‌نامه، مقاله و یا رساله‌شان را در قالب کتابی ارائه دهند. از آنجایی که قرار نیست چاپ این کتاب‌ها بیشتر از یک بار و یا نهایتاً چند بار انجام شود، هزینه نهایی آن کم و مقرون به صرفه خواهد بود.

انواع چاپ کتاب دیجیتال

چاپ جوهر افشان: این نوع چاپ دیجیتال، شناخته‌شده‌ترین و قدیمی‌ترین روش است. پرینتر‌هایی که برای این کار استفاده می‌شوند با تکنولوژی پاشش جوهر بر روی کاغذ کار می‌کنند. خروجی دستگاه، از کیفیت مناسبی برخوردار است ولی برای مواردی که تیراژ بالا لازم است کاربرد زیادی ندارد.

چاپ لیزری: در این روش، از تونر پودری و یا مرکب مایع برای چاپ بر روی کاغذ استفاده می‌شود. روش تونری دارای سرعتی بالا بوده و برای تیراژ‌های بالا هم مناسب است.

چاپ نوری: در این نوع چاپ دیجیتال، اشعه‌های نوری را بر کاغذ‌های حساس به نور تابانده و متن را چاپ می‌کنند. کیفیت این نوع از چاپ بسیار بالا و هزینه نهایی آن کم است.

مزیت های چاپ دیجیتال کتاب

سوالات متداول

در این روش چاپ، شما می‌توانید حداقل یک جلد کتاب را به چاپ برسانید. حداکثر تعداد کتاب هم توسط خود شما تعیین خواهد شد و محدودیتی ندارد.

از آنجایی که این روش چاپ بسیار سریع است، تمام فرایند چاپ کتاب، صحافی کردن و برش دادن آن در ۱ روز انجام شده و نتیجه کار برایتان ارسال می‌شود.

برای هر صفحه کتابی که قرار است چاپ شود، هزینه‌ای ثابت درنظر گرفته شده که با محاسبه تعداد صفحات، می‌توانید هزینه نهایی را مشخص کنید.

هر کاغذ با هر میزان گرماژی که شما دوست داشته باشید را می‌توانیم برای این چاپ استفاده کنیم.

کتابت رو دیجیتالی چاپ کن

آیا تا به حال کتابی را به چاپ رساندید که از کیفیت چاپ ناراضی باشید؟ با وجود چاپ دیجیتالی دیگر نگران چاپ کتاب خود نباشید.

نکاتی که باید در مورد چاپ دیجیتالی کتاب دانست

  • اگر به دنبال کسب درآمد از راه چاپ کتاب هستید و در تیتراژهای بالای ۵۰۰ جلد میخواهید کتاب چاپ کنید بهتر از چاپ افست استفاده شود ولی اگر کار نویسندگی را به تازگی شروع کرده اید و تجربه کافی در مورد نوع مخاطب و سلیقه آن ندارید و میخواهید در تیتراژ های پایین کتاب چاپ کنید بهترین گزینه چاپ دیجیتالی است.
  • اگر در هنگام چاپ دیجیتالی متوجه اشکالی در طراحی یا نوشتار کتاب  شدید به راحتی میتوانید دستگاه را متوقف کنید و به اصلاح آن بپردازید.
  • ابعادی که در چاپ دیجیتال بکار میرود شامل : A۴،A۵،A۳ و SRA۳ 

با ما کار کنید

۹:۰۰ صبح - ۷:۰۰ شب

برای ما بنویسید

Shabdadigital@gmail.com

با ما تماس بگیرید ۹ صبح - ۸ شب

۰۹۱۲ ۲۸۸ ۵۲۵۴